faculty members

Γκέκα Μαρία [Geka Maria]'s picture
Assistant Professor
mgeka@nured.auth.gr
Κανάρη Χαρά [Kanari Chara]'s picture
Assistant Professor
kanarichara@nured.auth.gr
Κανατσούλη Μένη [Kanatsouli Meni]'s picture
Professor
menoula@nured.auth.gr
Κυρίδης Αργύρης [Kyridis Argyris]'s picture
Professor
akiridis@nured.auth.gr
Λενακάκης Αντώνης [Lenakakis Antonis]'s picture
Associate Professor
alen@nured.auth.gr
Μπαμπλέκου Ζωή [Bablekou Zoe]'s picture
Professor
zoinka@nured.auth.gr
Μπιρμπίλη Μαρία [Birbili Maria]'s picture
Associate Professor
mmpirmpi@nured.auth.gr
Παπαδοπούλου Μαρία [Maria Papadopoulou]'s picture
Associate Professor
mpapadopoulou@nured.auth.gr
Παπανδρέου Μαρια [ Papandreou Maria]'s picture
Associate Professor
mpapan@nured.auth.gr
Παυλή Κορρέ Μαρία [Maria Pavlis Korres]'s picture
Associate Professor
mariapavliskorres@nured.auth.gr
Παυλίδου Εύα [Pavlidou Eva]'s picture
Associate Professor
eva@nured.auth.gr
Assistant Professor
krothou@nured.auth.gr
Φραγκιαδάκη Γλυκερία [Fragkiadaki Glykeria]'s picture
Assistant Professor
fragkiadaki@nured.auth.gr
Χατζηνικολάου Κορίνα [Hatzinikolaou Korina]'s picture
Assistant Professor
khatzinikolaou@nured.auth.gr
Χρηστίδου Βασιλεία [Vasilia Christidou]'s picture
Associate Professor
vchristidou@nured.auth.gr

User login 

Website - Copywrite

Developed by: Nikos Pournaras

2ο και 3ο Πρότυπα Πειραματικά Νηπιαγωγεία - Α.Π.Θ.

Διαύγεια - διαφάνεια στο κράτος